Kserograf.pl sponsor rakowa częstochowa

  "SKRA

Nasze oddziały

.

Kserokopiarki Warszawa

   tel: +48 22 378 45 90

Kserokopiarki Łódź 

   tel: +48 42 942 01 87

Kserokopiarki Opole 

   tel: +48 77 707 05 24

Kserokopiarki Kielce 

   tel: +48 41 300 55 21

Kserokopiarki Kraków 

   tel: +48 12 200 25 71

Kserokopiarki Katowice 

   tel: +48 32 323 11 55

Kserokopiarki Sieradz 

   tel: +48 43 677 71 84

Produkt dnia
Ricoh MP 2014D
Ricoh MP 2014D
2 150,00 zł 1 747,97 zł
szt.
Develop ineo  +227 + podajnik górny ARDF
Develop ineo +227 + podajnik górny ARDF
9 999,00 zł 8 129,27 zł
szt.
RICOH MP 2001 Licznik: 12 841
RICOH MP 2001 Licznik: 12 841
2 950,00 zł 2 398,37 zł
szt.
Kontakt

KSEROGRAF.PL Tomasz Wilhelm

42-226 Częstochowa 

Ul. Św. Kingi 7 

NIP: 573-242-34-64

REGON: 151551450

 

Serwis:

kom. 785-330-777

Tel. 34 366-51-33

Email: serwis@kserograf.pl

 

Sprzedaż:

kom. 696-050-899, 795-005-079

Tel. 34 366-51-33

Email: kserograf@kserograf.pl

Email: sklep@kserograf.pl

 

Księgowość:

Email: ksiegowosc@kserograf.pl

 

Właściciel:

Email: wilhelm@kserograf.pl

Nasze oddziały

  • Kserokopiarki Warszawa | tel: +48 22 378 45 90

   Email: warszawa@kserograf.pl

  • Kserokopiarki Łódź | telefon:+48 42 942 01 87

   Email: lodz@kserograf.pl

  • Kserokopiarki Opole | telefon:+48 77 707 05 24

   Email: opole@kserograf.pl

  • Kserokopiarki Kielce | telefon:+48 41 300 55 21

   Email: kielce@kserograf.pl

  • Kserokopiarki Kraków | telefon:+48 12 200 25 71

   Email: krakow@kserograf.pl

  • Kserokopiarki Katowice | telefon:+48 32 323 11 55

   Email: katowice@kserograf.pl

  • Kserokopiarki Sieradz | tel:+48 43 677 71 84

   Email: sieradz@kserograf.pl

 

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00


Odbiór osobisty
jest możliwy w godzinach pracy. Przed odbiorem osobistym prosimy o kontakt telefoniczny.


 Numer konta do wpłat:

Bank Polski BP

50 1020 5558 1111 1225 3670 0016


 

 

 

 Siedziba naszej firmy

Mapa dojazdu do kserograf.pl

 

 

 

Firma kserograf.pl Firma kserograf.pl

 

Mapa dojazdu

 


 Dojeżdżamy do naszych klientów

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl