Kserograf.pl sponsor rakowa częstochowa

Kserograf.pl sponsor skra częstochowa

Producenci
Kontakt

Dane firmy:

KSEROGRAF.PL Tomasz
Wilhelm

42-226 Częstochowa
Ul. Św. Kingi 7
NIP: 573 242 34 64
Regon: 151551450

Serwis:

Telefon: 785-330-777 / 34 366-51-33
E-mail:
serwis@kserograf.pl

Dział sprzedaży:

Telefon: 696-050-899
E-mail: kserograf@kserograf.pl

Sklep:

Telefon: 795-055-079
E-mail: sklep@kserograf.pl

Właściciel:

E-mail: wilhelm@kserograf.pl

Księgowość:


E-mail: ksiegowosc@kserograf.pl

Nasze oddziały:

Kserograf Warszawa - Tel: +48 22 378-45-90                                   
                               E-mail: warszawa@kserograf.pl

Kserograf Łódź - Tel: +48 42 942-01-87
                      E-mail: lodz@kserograf.pl

Kserograf Opole - Tel: +48 77 707-05-24
                        E-mail: opole@kserograf.pl

Kserograf Kielce - Tel: +48 41 300-55-21
                        E-mail: kielce@kserograf.pl

Kserograf Kraków - Tel: +48 12 200-25-71
                          E-mail: krakow@kserograf.pl

Kserograf Katowice - Tel: +48 32 323-11-55
                             E-mail: katowice@kserograf.pl

Kserograf Sieradz - Tel: +48 43 677-71-84
                           E-mail: sieradz@kserograf.pl

Numer konta do wpłat:

Bank Polski BP: 50 1020 5558 1111 1225 3670 0016


 

 

 

 Siedziba naszej firmy

Mapa dojazdu do kserograf.pl

 

 

 

Firma kserograf.pl Firma kserograf.pl

 

Mapa dojazdu


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl